תריסים חשמליים - לעצב את הבית בחכמה

אוגוסט 23, 2021

אם אתם עומדים לפני שיפוץ הבית, ודאי חשבתם על כל פרט ופרט, צבע הסלון, צבע המטבח, המקלחונים באמבטיה, אבל האם חשבתם על הדבר החשוב ביותר, על התריסים של הבית שלנו?תריס גלילה חשמלי כבש את העולם ולא רק בגלל הנוחות שלהם שאין עוררין עליה, אלא גם בגלל העיצוב המרשים שתופס את העין והופך את הבית מבית רגיל לבית מעוצב, בית חכם שכיף להגיע אליו כל יום מחדש.

תריס גלילה חשמלי

תריס גלילה חשמלי

תריסים חשמליים לבית חכם במדינה חמה

מדינת ישראל נחשבת למדינה חמה מאוד, בעלת אקלים ים תיכוני, לא בכדי בכל בית בארץ ישראל מותקנים תריסים, מה שלא רואים בארצות הקרות בכל מבנה ובית. השמש בישראל חמה מאוד ואף מסוכנת. לצערנו הרב אנו נחשבים לאחת המדינות שאחוז חולי סרטן העור הוא הגבוהה ביותר בה. אז נכון שאי אפשר להתחמק מהשמש הקופחת בהליכה ברחוב או בחוף הים, אך בבית אנו יכולים להיות מוגנים ממנה במאה האחוזים.

תריסים חשמליים - שלום לשמש

לא רבים יודעים כי גם בבית קרני השמש החזקות חודרות מבעד לזכוכית, אומנם אפשר לומר שהן עוזרות לנו לחסוך בחשמל מצד אחד, אך נחשבות לבזבזניות כרוניות מצד שני. בתים מוארים בהם השמש זורחת כמעט כל היום נחשבים בתים חמים מאוד, לכן המזגן פתוח כמעט עשרים וארבע שעות ביממה. אך יש פתרון פרקטי לבזבוז הנ"ל- התקנת תריסים חשמליים, צלונים או אנטי סאן.

תריסים חשמליים ומה שביניהם

תריסים חשמליים עונים על ארבע פונקציות עיקריות שהתריסים הישנים אין בכוחם לעשות. ראשית כל ניתן לווסת את קרני השמש אשר חודרות לבית בין אם נרצה או בין אם לא, בלחיצת כפתור אנו יכולים לבחור את האופציה הנוחה עבורו לאותו הרגע, גם כאשר השמש זורחת במזרח, קופחת על החלון באמצע היום או שוקעת במערב, איך שנוח לנו לאותו הרגע. שנית אנו יכולים לווסת את  עוצמת הרוח הנכנסת אלינו הביתה ומביאה עמה כמות של אבק לא מבוטלת, הפונקציה השלישית  כמובן איך לא, איטום הבית לשמור על הקור בימי הקיץ החמים או לשמור על החום בימי החורף הקודרים.

תריסים חשמליים - רואים את העיצוב

הפונקציה הרביעית וחשובה אך לא כמו הקודמות לה, היא כמובן מבחינה עיצובית, תריסים חשמליים מעניקים מראה יוקרתי ומכובד לבית, אנו לא צרכים לרוץ לבחור את מיטב הפריטים החדשים ביותר לקישוט המזנון או הקירות, בכוחם של תריסים חשמליים לייצור אווירה של עיצוב, אווירה של נוחות או במילים אחרות בית חכם ומעוצב.

תריסים חשמליים - הפתרון המושלם

אז אם חיפשתם את הפתרון המשולם להצללת הבית ועם זאת רציתם גם לתרום למראה העיצובי של הבית, תריסים חשמליים בהחלט יכולים לענות על כל הפונקציות הללו, ורק בלחיצת אחת על כפ